Policjanci z Prabut pojechali zatrzymać osobę poszukiwaną, znaleźni przy nim narkotyki

Policjanci z Prabut pojechali zatrzymać osobę poszukiwaną. Oprócz poszukiwanego mężczyzny funkcjonariusze znaleźli w mieszkaniu ponad 600 gramów marihuany. Zarzuty w tej sprawie usłyszał 37-letni mieszkaniec Prabut. Teraz za posiadanie znacznej ilości narkotyków mężczyźnie grozi kara nawet do 10 lat więzienia.

W poniedziałek policjanci z Prabut pojechali do jednego z mieszkań na terenie miasta, żeby zatrzymać poszukiwanego 37-latka, który miał do odbycia 1 rok i 6 m-cy więzienia za przestępstwa narkotykowe.

Policjanci, gdy tylko weszli do mieszkania, od razu wyczuli silny zapach marihuany, dlatego postanowili jeszcze je przeszukać. Jak się okazało, policyjne przeczucie ich nie zawiodło. W mieszkaniu, w różnych miejscach stały pojemniki i woreczki z suszem roślinnym. Po zabezpieczeniu i sprawdzeniu tych substancji policjanci ustalili, że była to marihuana w ilości ponad 630 gramów. W pokoju mężczyzny, na parapecie, stała doniczka, w której rosły dwa krzaki marihuany.

Dzisiaj mężczyzna będzie przesłuchany, trafi do zakładu karnego, gdzie odbędzie zaległą karę. Za to przestępstwo narkotykowe odpowie przed sądem. Grozi mu do dziesięciu lat więzienia.

Powiązane zdjęcia:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *