Szukasz dochodowego i bezpiecznego biznesu? Dom Weselny w Białym Borze na sprzedaż

Jeśli marzysz o prowadzeniu własnego domu weselnego, ta nieruchomość może być dla Ciebie idealna. Jest to budynek mieszkalno-usługowy o powierzchni 739,77m2, w skład którego wchodzą sala balowa, restauracja i pokoje na wynajem. Możesz tu nie tylko organizować przyjęcia i imprezy, ale także zamieszkać i cieszyć się komfortem życia. Dodatkowym plusem jest instalacja fotowoltaiczna o mocy 40KW, która zapewnia niskie koszty utrzymania i ekologiczne rozwiązanie. To świetna okazja dla ambitnych przedsiębiorców, którzy chcą rozwijać swój biznes w branży weselnej.

  • Szukasz dochodowego i bezpiecznego biznesu? ​​
  • Takiego, który możesz przejąć z pełnym wyposażeniem i od razu zacząć zarabiać?
  • Chcesz płacić minimalne rachunki za prąd, dzięki zamontowanej fotowoltaice?
  • Zależy Ci na tym, aby ktoś wprowadził Cię w szczegóły działania takiego biznesu i pokazał krok po kroku jak w pełni wykorzystać możliwości tego obiektu? 

Lokalizacja:

Dokładny adres nieruchomości to ul. Główna 7, 86-302 Biały Bór niedaleko Grudziądza. Jest to idealne miejsce do prowadzenia tego typu działalności, nie tylko ze względu na samo położenie wśród bardzo dużych terenów leśnych, ale też na świetny dojazd. Bezpośrednio do nieruchomości prowadzi nowa droga asfaltowa, a dojazd z autostrady zajmuje niecałe 10 minut. 

Działka:

Obiekt składa się z dwóch działek 149/5 i 142/3 o łącznej powierzchni 6431 m2. Cały teren wokół budynku jest pięknie i praktycznie zagospodarowany. Są tutaj dwie bramy wjazdowe i dwa duże parkingi. Jeden można wykorzystać jako parking dla pracowników, a drugi dla gości. Na mniejszej działce obecni właściciele rozpoczęli budowę dwóch domków na wynajem, które w zależności od decyzji kupującego mogą zostać sprzedane za cenę 300 000 zł (cena z 2 domki) lub zabrane. Okolica jest bardzo spokojna i cicha, a położenie bezpośrednio pod lasem jest ogromnym atutem dla wielu gości, co przekłada się na świetną opinię na temat tego obiektu.

Opinie i rekomendacje:

Bardzo dużym atutem tego biznesu jest to, że działa on już prawie 20 lat. W tym czasie właściciele zapracowali na to, aby aktualnie ten obiekt cieszył się bardzo dobrą renomą. Efektem tego jest to, że obecni właściciele nie wydają praktycznie nic na marketing, a klienci w większości trafiają do nich z poleceń lub kilku stron internetowych, na których można znaleźć mnóstwo pozytywnych opinii (same pokoje na wynajem mają w serwisie Booking prawie 200 opinii i łączną ocenę 9/10). Oczywiście odpowiedni marketing przyniesie jeszcze większą ilość klientów, jednak wszystko jest uzależnione od tego ile pracy planujesz włożyć w prowadzenie tego biznesu.

Jak działa ten biznes i jakie są tu możliwości zarobku?

Budynek został tak zaprojektowany, aby w praktyczny sposób łączyć prace sali balowej, restauracji oraz pokoi na wynajem. Natomiast w zależności od potrzeb, każda z tych części może działać niezależnie. Dzięki temu sezonowość wesel, czy różnego rodzaju trudności związane z gospodarką nie są problemem. Ten biznes i tak będzie przynosił dochód, a zastosowane technologie i autorskie rozwiązania obecnych właścicieli zapewnią koszty na minimalnym poziomie. 

Sala balowa:

Została dobudowana do istniejącego budynku w 2012 roku. Jej powierzchnia pozwala na organizowanie nawet 100-osobowego wesela. Całe pomieszczenie jest klimatyzowane. Są tutaj wyjścia na dwa duże tarasy, pomieszczenia dla obsługi i duży holl z toaletami. Sala ogrzewana jest za pomocą ogrzewania podłogowego i specjalnej centrali grzewczej, która może ogrzać całą przestrzeń nawet w kilka godzin. Obecni właściciele organizowali średnio 30 wesel w roku. Średnia ilość osób na imprezie wynosiła ok 80 osób. Dodatkowo powierzchnia sali umożliwia organizowania innych imprez jak studniówki, bale sylwestrowe, chrzty, komunie, czy różnego rodzaju konferencje i szkolenia.

Restauracja:

Obecnie jest oferowana dla gości hotelowych i jako lokal gastronomiczny do wynajęcia na mniejsze imprezy, typu komunie, urodziny, stypy itp. Taka forma prowadzenia restauracji nie generuje stałych wysokich kosztów i daje bardzo dużą elastyczność w ilości włożonej pracy. Średnio w roku organizowane jest kilkadziesiąt imprez czy spotkań. Stawka za każde jest ustalana indywidualnie w zależności od ilości gości, rodzaju i czasu trwania wydarzenia. 

Pokoje na wynajem:

W obiekcie znajduję się 8 pokoi (6 dwuosobowych, 1 trzyosobowy i 1 jednoosobowy). Obecnie są one oferowane gościom weselnym w weekendy, a od poniedziałku do piątku pozostałym zainteresowanym. Wszystkie pokoje są na bieżąco remontowane i odświeżane. W każdym znajduję się własna łazienka z prysznicem. Dostęp do pokoi zapewnia specjalny system z kodami dostępu, które dostają goście po umówieniu wizyty. Kod otrzymują SMSem i za jego pomocą mogą dostać się do zarezerwowanego pokoju. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie i przypadło do gustu wielu gościom, co potwierdzają opinię w serwisie Booking. Większość gości to pojedyncze osoby, szukające noclegu np. podczas podróży służbowej. Od poniedziałku do piątku obłożenie wynosi ok 85%. Dni roboczych w roku jest ok 250, także już same pokoje dają bardzo łatwą i praktycznie bezkosztową możliwość zarabiania naprawdę dobrych pieniędzy.

Kilkanaście lat doświadczenia i wiedzy dostaniesz w pakiecie z nieruchomością.

Po pokazaniu powyższych możliwości, nasuwa się pytanie, czemu ktoś chce sprzedać tak dobrze prosperujący biznes? Powód jest niestety bardzo życiowy i wiąże się z problemami zdrowotnymi obecnych właścicieli, którzy uznali, że to już czas, aby ktoś nowy poprowadził ten biznes. Jednak bazując na swoich doświadczeniach i wiedzy mają świadomość, że prowadzenie takiego obiektu może być sporym wyzwaniem. Dlatego uznali, że w ramach sprzedaży nieruchomości pomogą przyszłemu właścicielowi w poprowadzeniu tej działalności. Pokażą jak wszystko prowadzić tak, aby zarobki były jak największe i zdradzą wiele ze swoich autorskich rozwiązań opracowanych na podstawie lat doświadczeń i testów. Jest to ogromna wartość, której nie sposób wycenić. Jednak daje ona pewność tego, że przejmując ten biznes możesz zacząć bardzo szybko zarabiać.

Ważne: do końca stycznia 2024 roku właściciel zdecydował obniżyć cenę. To prawdziwa okazja.

Marek Niewiński numer tel. 692 856 982

Powiązane zdjęcia:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *