IGLOTEX wybuduje nowy zakład produkcyjny. Poprzedni spłonął w maju

IGLOTEX wybuduje nowy zakład produkcyjny i oddział dystrybucyjny w Skórczu – będzie to najnowocześniejszy zakład w tej części Europy

20 listopada 2019 r.: Rada Nadzorcza IGLOTEX S.A. podjęła decyzję o budowie nowego zakładu produkcyjnego i oddziału dystrybucyjnego w Skórczu. Jednocześnie w dniu 18 listopada 2019 roku Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna w Sopocie wydała Decyzję o wsparciu dla firmy IGLOTEX S.A., wyznaczającą nowy etap w rozwoju firmy.

Read More

Trwa modernizacja drogi powiatowej Korzeniewo - Pastwa

Trwa modernizacja drogi powiatowej Korzeniewo - Pastwa. Inwestycja jest realizowana w ramach projektu "Poprawa bezpieczeństwa ruchu drogowego i rozwój spójnej sieci dróg na obszarze Powiśla, poprzez modernizację drogi powiatowej nr 3204G Pastwa - Korzeniewo".

Read More

Prezydent Grudziądza przedstawił nowego dyrektora szpitala

Dzisiaj 29 października, Prezydent Grudziądza Maciej Glamowski przedstawił na konferencji prasowej nowego Dyrektora Regionalnego Szpitala Specjalistycznego im. W. Biegańskiego w Grudziądzu Macieja Hoppe. Nowy dyrektor szpitala został wyłoniony w konkursie, w którym startowało 7 kandydatów.
Read More

Został powołany Grudziądzki Holding Komunalny

[html ]

Jak informuje Urząd Miasta 13 września powołany został Grudziądzki Holding Komunalny, zgodnie z uchwałą Rady Miejskiej z dnia 19 czerwca 2019 r. Na początek w jego skład wejdzie pięć spółek: Grupa OPEC, Miejski Zakład Komunikacji, Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Nieruchomościami, Grudziądzki Park Przemysłowy oraz Geotermia Grudziądz. Statut Holdingu został skonsultowany z każdą ze spółek, która wejdzie w jego skład.

Read More